Türkçe Web Sitesi English Website İletişim Bilgileri
 

HAKKIMIZDA

ÜRÜNLER

SİPARİŞ FORMU

İLETİŞİM

ANA SAYFA

       
 

info@turkmenendustri.com

 

TÜRKMEN ENDÜSTRİ MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

 

Ülkemizin her köşesine ve komşu ülkelere yayılan müşterilerinin her türlü malzeme ve ürün ihtiyaçlarını tek elden karşılayacak şekilde geniş bir ürün yelpazesine ve bilgi birikimine sahip olan Türkmen Endüstri Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. İstanbul Karaköy' de kurulmuştur.

Kurucuları ve firma personeli uzun yıllardır içinde bulundukları İstanbul Karaköy Perşembe Pazarı piyasasından yetişmiş konusunun uzmanı deneyimli kişilerdir.

Türkmen Endüstri Malzemeleri firma olarak ölçü ve otomatik kontrol sistemleri, fabrika malzemeleri, teknik malzeme, endüstriyel malzeme, fitting, fixing, HVAC sistemleri, vanalar, pompalar, sıhhi tesisat malzemeleri, yangın söndürme sistemleri, buhar sistemleri, akış kontrol sistemleri, doğalgaz valfleri ve bağlantı elemanları, atık su sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri malzemeleri, altyapı sistemleri, paslanmaz malzemeler, borular, hırdavat, kaynak malzemeleri, inşaat malzemeleri konularında ihtisas sahibidir.

Müşterilerine beklediklerinden daha kaliteli, ilkeli ve hızlı hizmet veren bir organizasyona sahiptir. Firma müşterileriyle uzun vadeli, güvene dayalı bir iş ilişkisi içinde olmayı önemsemektedir.

 

Her hakkı saklıdır. © 2006 Türkmen Endüstri Malzemeleri San. ve Tic. Ltd.Şti.